KASYJA - Kamerové systémy Janouch. Naše společnost byla založena v roce 2010.

Naši technici však mají více než 15 roků odborné praxe v oboru analogových a digitálních kamerových systémů.

Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou nejen vysoce kvalitních instalací, profesionálního servisu ale i odborně zpracovaných návrhů kamerových systémů zahrnujících i vytipování problémových lokalit, kam díky kamerám dohlédne oko operátora, kterému se tak usnadní práce a zvětší okruh dosledovaných míst.

Mimo sledování veřejného prostoru dokážeme zabezpečit i soukromý majetek pomocí elektronických zabezpečovacích systémů, které ve spojení se systémy kamerovými nejenže usnadní kontrolu nad příslušnou nemovitostí, ale naším zařízením pořízené záznamy poskytnou v případě napadení objektu důkazní materiál.

Neustále sledujeme moderní trendy a novinky v oblasti zabezpečení a ochrany objektů a jsme schopni nabídnout vždy s ohledem na cenu a výkon optimální řešení.

Kamerové systémy a všechny ostatní slaboproudé systémy dodáváme v celé škále od drobných instalací až po komplexní ochranu velkých objektů (řešení pro celé budovy od docházky, přes přístupový systém až po kamery a alarm) či městské kamerové systémy.

Dále nabízíme zákazníkům kompletní datové systémy předních výrobců včetně kompletní podpory a zabezpečení ochrany dat.

Velké zkušenosti máme také v oblasti dodávek a instalací mikrovlnných datových sítí, kde spolupracujeme s většinou providerů mobilních komunikací.